Нетішинська легкоатлетка Вікторія Ткачук в чеській Остраві оновила особистий рекорд

В чеській Остраві на етапі Світового легкоатлетичного туру Вікторія Ткачук показала особистий рекорд.

Для однієї з лідерок збірної України, нетішинки Вікторії Ткачук – це перший старт зимового сезону. Перед початком сезону Вікторія розповіла про зміну тренера – відтепер спортсменка працює з особистим тренером чемпіонки Європи Фемке Бол.

400 метрів у приміщенні - перший виступ для Вікторії Ткачук на міжнародному турнірі за останні три роки. Востаннє вона змагалася ще в Італії, де посіла шосте місце з результатом 53.53 секунд - її особистий рекорд на той момент. В Остраві ж українка розпочала зимовий сезон з перемоги в своєму забігу, причому оновила свій найкращий особистий результат у кар'єрі. На фініші час бігунки склав 52.39 секунд. Свій попередній рекорд у приміщенні на цій дистанції вона покращила одразу на 1.14 секунд.

За підсумками результатів двох забігів Вікторія поступилася нідерландці Ліке Клавер та чешці Ладі Вондровій.