Понінківська громада здобула медалі на змаганнях «Найкраща сільська спортивна громада України»

В період з 15 по 18 червня 2023 року в смт Ворохта Івано-Франківської області відбулися змагання «Найкраща сільська спортивна громада України». 17 команд з областей України зібралися, щоб змагатися в 7 видах спорту, включаючи настільний теніс, дартс, волейбол, шахи, шашки, футзал, та гирьовий спорт.

Представниками Хмельницької області  була Понінківська громада. Спортсмени повернулися додому з медалями та кубками, показавши непогані результати у різних видах спорту.

В командних змаганнях команда Понінківської громади здобула перше місце з настільного тенісу та друге місце з дартсу.

Наших спортсменів також відзначили за їхні особисті досягнення.

Плакса Андрій виграв перше місце в дартсу, в той час, як Слащова Марина та Павлов Геннадій посіли друге та третє місця в настільному тенісі відповідно.

За узагальненими підсумками результатів змагань, Понінківська громада посіла п’яте місце загалом.

Ми щиро вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм подальших перемог та досягнень на спортивному шляху!