• Головна
  • Боксери з Хмельниччини здобули перше загальнокомандне місце на міжнародному турнірі в Румунії
14:54, 3 березня 2023 р.

У період з 22 по 26 лютого 2023 року в Румунії відбувся фінальний міжнародний турнір з боксу перед чемпіонатом Європи серед молоді. У змаганнях взяли участь боксери з 25 країн-учасниць.

Фінальні поєдинки серед чоловіків та жінок відбулися на останній день турніру. У результаті змагань, Хмельницька обласна федерація боксу змогла додати до своєї скарбнички ще дві нагороди. Зокрема, учень Хмельницького спортивного ліцею, Зіменко Максим, здобув «золото» турніру у ваговій категорії до 48 кг. А славутчанка Пилипчук Ольга стала володаркою срібної нагороди в категорії до 70 кг.

Українські боксери продемонстрували високий рівень підготовки та визнаність у світовій спортивній спільноті. Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо їм подальших перемог на міжнародних змаганнях!

Боксери з Хмельниччини здобули перше загальнокомандне місце на міжнародному турнірі в Румунії, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію